Velký manuál na vši: jak se vší rychle zbavit a jak je (znovu) nechytit

Štve vás řešit vši pořád dokola? Tak s tím pojďme něco udělat! Vyžeňte vši ze třídy! Je to snazší, než si myslíte.

Kámen úrazu jsou hnidy/vajíčka vší. Většina rodičů proti vším použije jen šampon a obyčejný všiváček (někdy ani ten ne), a to prostě nestačí. Důležité je zbavit se nejen vší, ale také hnid. Šampony na ně nazabírají. Když hnidy zůstanou, vši se vrací a dítě je roznáší dál.

Jestli se vám Kouzelný všiváček osvědčil, prosím řekněte o něm ostatním rodičům, ale i učitelkám/učitelům ve svojí škole a školce. Čím víc rodičů totiž vyčeše i hnidy, tím méně vší koluje ve třídě a dítě je nechytí za chvíli znovu. Tenhle patentovaný hřeben s mikrospirálami pořád zná jen málo z nich (s ohledem na to, že vši u nás každoročně napadnou přes půl milionu lidí), nebo účinnosti nevěří – do doby, než ho sami vyzkouší. 

K ruce máte z BEZvší hned tři materiály. Malé tištěné letáky pro rodiče přikládám ke každé objednávce, další jsou ke stažení případně tady. Dva nové materiály jsou edukační určené nejen rodičům, ale hlavně pedagogům do škol, školek a organizátorům volnočasových aktivit dětí. Oba jsou zdarma. Budu ráda za uvedení zdroje formou odkazu na www.bezvsi.cz

E-book „Velký manuál na vši“ na web školy a školky

7 let zkušeností s vešmi a odvšivováním od mámy tří dětí a stovek dalších rodičů shrnutých do cca 7 minut čtení. Všechny rady a doporučení jsou ověřené odborníky z parazitologie. To je Velký manuál na vši. Škola nebo školka ho může umístit na svůj web. Ke stažení ve formátu pdf níže.

BEZvsi_velky_manual_na_vsi

Leták „5 věcí, co musíte vědět o vších, abyste se jich zbavili“ na web i nástěnku školy a školky

Jako bonus leták A4 s tím nejdůležitějším z manuálu. Leták je připravený k umístění jak na web, tak pro tisk na nástěnku nebo dveře školkové třídy jako doplněk k informaci o výskytu vší ve třídě. Ke stažení ve formátu pdf níže, náhled v jpg.

BEZvsi_A4_letak_5_veci

BEZvsi_A4_letak_5_veci_cz