O bezvší

Vši syn poprvé donesl až v první třídě. Myslela jsem, že koupím nějaký šampon proti vším a bude to vyřešené. Omyl, nezabíralo nic. Na likvidaci vší a hnid jsem postupně vyzkoušela ty nejlepší (rozuměj nejdražší) přípravky na vši i babské rady, jak se vší zbavit. Pět hlav jsme šamponovali a vyčesávali pořád dokola. Hodiny jsem dětem nehty stahovala hnidy, prala, smýčila byt a vyšilovala pokaždé, když jsem ve vlasech našla novou veš nebo hnidu.

Jak se těch potvor zbavit jsem řešila několik měsíců. Pak mi kamarádka vdaná do zahraničí doporučila hřeben Nit Free Terminator, já mu říkám Kouzelný všiváček. Moc jsem tomu nevěřila, ale co už, zoufalá jsem byla dost. Můj první hřeben byl z Amazonu skoro za pětistovku. Když jsem ho na vyčesání vší a hnid vyzkoušela, málem jsem omdlela. Zázrak. Proč se tohle v Česku taky neprodává?!

Dál už to znáte. Otevřela jsem e-shop www.bezvsi.cz a první Kouzelný všiváček prodala přesně na narozeniny nejstaršího syna - 28. ledna 2016 a v roce 2020 přidala i slovenský e-shop www.vsivacik.sk. Hřebeny dovážím přímo z Argentiny, jediný originál z továrny autora patentu kouzelných mikrospirál Jorge Burchakchi. Od března 2018 jsem výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko.

Vši už mi jsou úplně jedno. Když je děti zase donesou, prostě je z vlasů i s vajíčky (hnidami) raz dva vyčešu. Minule jsem vši u syna objevila v půl osmé ráno a před osmou už byl ve škole - s čistou hlavou, večer jsem to ještě kontrolovala. Všiváček boduje nejen u nás, ale nadchne 99 ze 100 rodičů, kteří ho vyzkouší.

Káča Boušová, bez...vší
(hrdá máma tří dětí a specialistka na vši)

Kupte si Kouzelný všiváček ještě dnes a vši budete mít pod kontrolou. Zaplatíte jednou, vydrží napořád. 

22540162_1926973364219644_6067869184999436814_n