Všiváčky mám skladem a budu ráda, když mě nákupem podpoříte právě teď. Dopravci jezdí! Jen Zásilkovna má o něco méně otevřených poboček. Česká pošta jede doporučené zásilky normálně, jen možná hodí do schránky místo osobního předání - hřebeny se vlezou, s kondicionéry a šampony už ne. Dobírky jsem pozastavila, Zásilkovna stejně momentálně bere jen karty. Děkuji!

Řešení vší pro líné matky jako jsem já

Kouzelný všiváček je skvělý pomocník pro líné matky jako jsem já. Než se s dětmi vyvenčíme, nebo jim skončí kroužky je hnedle večer. Následují domácí úkoly, jídlo, mytí… Do postele děti obvykle nedostanu před devátou. Nedej bože, že bych v osm večer našla veš a neměla hřeben doma. Už mi taky takhle volala jedna maminka ze školky… Lékárny mají zavřeno, domácí zábal je aspoň na půl hodiny, k tomu ještě čas na vyčesávání nebo dokonce stahování hnid nehty. Uf. Takhle už ne.

S kouzelným hřebenem je odvšivení na pohodu a za chvilku hotové. Ušetříte hlavně svoje nervy, a to je k nezaplacení. Ušetříte si cestu do lékárny, peníze za šampon na vši, který zabere jen někdy. Ušetříte čas, který byste strávili opáčkem za týden, protože na hnidy, a možná ani na vši šampon nezabral a z hnid se za pár dnů vylíhly nové vši. Ušetříte další čas, protože nebudete googlit a sjíždět diskuze, abyste zjistili, co na ty vši a hnidy sakra už konečně zabere. Společný čas s dětmi určitě dokážete strávit zábavnějším způsobem, než je likvidace vší a hnid...

V jedné větě ušetříte si spoustu nervů, času i peněz. Hodiny strávené odvšivováním jsem nepočítala, ale za ten rok, kdy jsme si v naší rodině s vešmi užili svoje, jsem v lékárně nechala každý měsíc aspoň pětistovku. A nic.

Ušetříte i přírodu a budetev souladu se zero waste. Vystačíte si už napořád jen s jediným hřebenem na vši. Nepotřebujete každý měsíc kupovat nový a nový šampon, sprej nebo přípravek na detekci hnid, prevenci a bůhví co ještě. Vše balené v plastové lahvičce a papírové krabičce. S Kouzelným všiváčkem zvládnete všechno: akutní odvšivení (namokro s kondicionérem), kontrolu i prevenci (2-3x v týdnu jen dětem vlasy krátce pročísnete a hned uvidíte, zda jsou vši zpátky). Když náhodou jo, šup na mokrou variantu a jste zase bez vší i hnid. Z hřebenu neubude ani kousek a nějaký ten kondicionér, nebo aspoň olej máme doma všechny, no ne?