O všiváčku

Šampon na vši nezabírá? Hnidy (vajíčka vší) jsou problém, na ty je chemie krátká. Silikonové oleje (hlavní účinná složka drtivé většiny šamponů proti vším) totiž fungují tak, že vším ucpou vzdušnice (dýchací otvory) a zadusí je. „Hnidy vzdušnice nemají, dýchají povrchem a velmi pomalu: olejem by musely být obaleny mnoho dní, aby odumřely. To se při odvšivení šamponem neděje,“ vysvětluje Oleg Ditrich z Parazitologického ústavu.

Jestli se vší chcete zbavit rychle, bez nervů, chemie a týden mastné hlavy, kupte si rovnou Kouzelný všiváček – stačí na mokré vlasy přidat trochu běžného kondicionéru a poctivě vyčesat. 600 patentovaných mikrospirál na zubech hřebenu zachytí vše, co do vlasů nepatří. Kouzelný všiváček spolehlivě zabere na vši a hnidy, případně i stroupky po neštovicích nebo seboreu. Výborně funguje i k preventivní kontrole pedikulózy (zavšivení).

Od roku 2016 originální patentovaný hřeben na vši z Argentiny prověřilo už skoro 20 000 českých rodin a 98 ze 100 rodičů Kouzelný všiváček nadšeně doporučuje. Jejich recenze a zkušenosti najdete na e-shopu, Facebooku BEZvší nebo na Heuréce a Googlu.

Hřeben je (ne)balený v plátěném sáčku z děčínské chráněné dílny. Nákupem všiváčku z BEZvší navíc podpoříte ženy a mámy, které v životě neměly zrovna kliku...

Na BEZvší lovíme vši i soubory cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.