O všiváčku

Šampon na vši nezabírá? Šamponujete už týdny, nebo měsíce a pořád se objevují nové vši? Hnidy (vajíčka vší) jsou problém, na ty je chemie krátká. Silikonové oleje (hlavní účinná složka drtivé většiny šamponů proti vším) totiž fungují tak, že vším ucpou vzdušnice (dýchací otvory) a zadusí je. „Hnidy vzdušnice nemají, dýchají povrchem a velmi pomalu: olejem by musely být obaleny mnoho dní, aby odumřely. To se při odvšivení šamponem neděje,“ vysvětluje Oleg Ditrich z Parazitologického ústavu.

Jediný hřeben, co pochytá vši i hnidy

Jestli se vší chcete zbavit rychle, bez nervů, chemie a týden mastné hlavy, kupte si rovnou Kouzelný všiváček – stačí na mokré vlasy přidat trochu běžného kondicionéru a poctivě vyčesat. 600 patentovaných mikrospirál na zubech hřebenu zachytí vše, co do vlasů nepatří. Kouzelný všiváček spolehlivě zabere na vši a hnidy, případně vyčeše i stroupky po seboree, nebo neštovicích. Jestli se bez šamponu při odvšivení neobejdete, použijte i ten, ale stejně pak mrtvé vši musíte z vlasů nějak dostat, že jo:)

Už nikdy nebudete mít vši alias 2minutová převence

Kouzelný všiváček skvěle funguje i k preventivní kontrole pedikulózy (zavšivení). Nezabere vám to víc než 2 minuty týdně a máte vši pod kontrolou. A taky vši už nikdy nebudete muset řešit u sebe. Stačí dětem vždy po umytí (jakože mokré) vlasy kouzelným kartáčkem pročísnout dvěma tahy – jednou od ucha dozadu na krk a jednou vrškem hlavy. Hotovo. Když nějakou veš nebo hnidu na zubech hřebenu objevíte, jen do vlasů přidáte kondicionér a vyčešete je pořádně. Lepší chytat se 2-3 vši a pár hnid, než pak čelit celé vší kolonii. Kontrola vlasů přitom netrvá déle, než dětem ostříhat nehty a výsledek stojí za to. Vši už vás nikdy nezaskočí.

Stovky nadšených recenzí online

Od roku 2016 originální patentovaný hřeben na vši z Argentiny prověřilo už skoro 20 000 českých rodin a 99 ze 100 rodičů Kouzelný všiváček nadšeně doporučuje. Jejich recenze a zkušenosti najdete na e-shopu, Facebooku BEZvší nebo na Heuréce a Googlu.