• Kouzelný všiváček - Nit Free Terminator
  •           (168)
 • Jediný hřeben, co zabere na vši i hnidy. Hned a bez chemie

  Potřebujete se zbavit vší a hnid? Tenhle všiváček si zamilujete. Vyčeše nejen vši, ale hlavně hnidy a hned napoprvé. Má na to patent (mikrospirály - vroubky na zubech). Navíc funguje bez chemie a šamponů z lékárny, jen s kondicionérem, klidně 100% přírodním. Jasná volba pro mámy, které preferují kosmetiku bez chemie. Zabere na krátké, dlouhé, husté, vlnité, ale také jemné vlasy. Šetrný k dětem i  peněžence - jeden hřeben na vši vám vydrží už napořád.

  Hravě s ním zvládnete akutní odvšivení, ale i prevenci a kontrolu vlasů. Stačí několikrát v týdnu vlasy krátce pročísnout nasucho a na zubech hřebenu hned uvidíte, zda jsou čisté, nebo jsou vši zpátky. Při zavšivení vyčesávejte namokro s kondicionérem, je to účinnější a méně to tahá :) Kouzelný všiváček skvěle zabírá také na stroupky po neštovicích ve vlasech a seboreu. Nepostradatelný pomocník pro cestovatele, ale i pány s plnovousem jako hřeben na vousy, nezlomí se :)

  Pokud preferujete konkrétní barvu (červená, modrá, zelená), napište mi to prosím k objednávce do poznámky. Všiváček je (ne)balený v plátěném sáčku z chráněné dílny.

  Recenze rodičů, kteří už všiváček mají doma, najdete na e-shopu, Facebooku BEZvší nebo na Heuréce

  Níže (nebo klik na homepage) i cenově zvýhodněné balíčky více kusů pro rodinu, kamarádky a kolektivy. Máte e-shop nebo prodejnu a Kouzelný všiváček by se vám hodil do sortimentu? Pojďme spolupracovat! BEZvsi.cz má na originální patentovaný Kouzelný všiváček Nit Free Terminator výhradní zastoupení pro Českou republiku.

  Dostupnost:Skladem
  Můžeme doručit do
  22.3.2018
  Výrobce:Assistance OTC Products Argentina
  Záruka:2 roky
  VýrobceAssistance OTC Products Argentina
  • Cena:
  • 279 Kč
 • NFT COMB
  • 1 z 4
  MICRO GROOVED TEETHsadasáčky1