Jak se zbavit vší

S Kouzelným všiváčkem se zbavíte vší bez chemie a (rozuměj šamponu a přípravku na vši) a okamžitě (na první pokus). Na mokré (navhlčené) vlasy nanesete jakýkoli kondicionér, klidně i 100% přírodní. Vlasy rozčešte obyčejným hřebenem a pak poctivě po jednotlivých pramenech vyčešte Kouzelným všiváčkem. Pozor, kondicionér neoplachujte, hlavu umyjete nebo jen spláchnete až po odvšivení. V nouzi můžete na vlasy nanést i olej nebo olejový zábal. O něco hůř ale pak hřeben klouže a česání může zbytečně tahat.

Díky kouzelným mikrospirálám hřebenu jsou vši a hnidy jsou pryč už po prvním vyčesání. Když se hned zbavíte i hnid, nové vši se nevylíhnou. Za týden vás žádné opáčko nečeká. A to všechno trápení s vešmi vás nebude taky stát tisíce korun ročně…

S Kouzelným všiváčkem zvládnete nejen akutní odvšivení, ale také prevenci a kontrolu vlasů alá jsou to vši, nebo jen lupy. Stačí vlasy párkrát v týdnu krátce pročísnout jen tak nasucho a zkontrolovat „úlovek“ na zubech hřebenu. Když si ani tak nebudete jistí, udělejte „foukací test“. Stáhněte „to něco“ se zubů kouzelného hřebenu palcem a ukazovákem a foukněte: lupy odletí, hnidy drží jako přibité.

Kouzelný všiváček je účinný a přitom bezpečný způsob odvšivení dětí v jakémkoli věku včetně alergiků. Ideální i pro ženy, které se vší potřebují zbavit v těhotenství, nebo kojí.

Bez Kouzelného všiváčku. Jestli všiváček ještě nemáte, objednejte si ho. Když to stihnete do oběda, už zítra můžete mít svůj hřeben doma. Než vám všivák doručí, vyhubte alespoň vši, aby dál nekladly a nekousaly. Za šampony na vši bych neutrácela. Použijte, pokud máte, ale stejnou službu vám udělá domácí zábal z panáku oleje, octa a lihu (lze použít i alpu, slivovici...) alá babské rady, jak zlikvidovat vši. Letkvar promíchat, nanést na vlasy (mokré, nebo vlhké), přetáhnout igelitem a klidně i ručníkem nebo čepicí navrch a nechat působit, jak nejdéle to dítě vydrží…, aspoň půl hodiny a vlasy umyjete. Živé vši by olejový zábal měl vybít. Pak už jen kouzelným hřebenem vyčešete hnidy a máte od vší klid.