Doprava a platba

Osobní předání: zdarma. Adresa Milevská 1114/32, Praha 4. Paneláky přímo naproti hotelu Panorama, pak druhý žlutý vchod. Jestli je to u vás doma s vešmi akutní, ráda předám i o víkendu a svátcích, pokud jsme v Praze :) Kontaktujte mě a určitě se domluvíme
Platba: online kartou a převodem, nebo běžným převodem. Hotově zatím ne. Nemám, a momentálně ani nechci řešit EET.

Zásilkovna se mi osvědčila, běžně doručuje hned následující pracovní den po podání. Balím podle kurýra, aktuálně jezdí už kolem 12 hodiny. Vybírat můžete z 2144 poboček v Česku i na Slovensku. Přes Zásilkovnu všiváček případně pošlu i na dobírku. Prosím vyzvednout!!!
Doprava Zásilkovna: na pobočky 59 korun v Česku, na Slovensko 90 korun
Platba: online kartou a převodem, běžným převodem, dobírkou (plus 39 korun)

Česká pošta má svoje mouchy, ale do druhého dne doručí 8 z 10 zásilek. Když hřeben stihnete objednat a zaplatit do plus minus 17 hodin v pracovním dni (v pátek do 15:00 hodin), odnesu ho na poštu hned a už zítra může být u vás.
Doprava Česká pošta: doporučená zásilka 50 korun (1 až 6 všiváčků), doporučený balíček (více než 6 kusů) 80 korun, na Slovensko 109 korun
Platba: online kartou a převodem, nebo běžným převodem

Uloženku jsem měsíc testovala a zklamala mě, hlavně délkou dodání zásilek (3 až 4 dny), ale i přístupem. Takže jsem ji zatím dala k ledu :)

Na Slovensko platba jen běžným převodem, ale rovnou v eurech a bez poplatků, mám totiž FIO banku :) Doprava Českou poštou nebo přes Zásilkovnu.

Kouzelný všiváček posílám diskrétně v bublinkové obálce s malinkým nápisem BEZvší.cz v adrese odesílatele (dopravci to vyžadují). Jestli je pro vás nákup hřebene na vši choulostivá záležitost, můžu na přání začmárat, aby vás sousedi kvůli nedrbali:)

 

CHCI2