Doprava a platba

Jak vám Kouzelný všiváček dopravím a za kolik?

Po letech zkušeností s většinou dopravců jsem to zjednodušila. Vybrala jsem pro vás kurýra GLS! Doprava vyjde jen o pár korun navíc oproti poště prioritně a Zásilkovně, přitom servis kurýrní služby je nesrovnatelný. 

Za 79 korun GLS zásilku spolehlivě a rychle (druhý pracovní den při objednávce do oběda) doručí kamkoli potřebujete – domů, do práce, k sousedům, nebo za 59 Kč na výdejní místo. Seznam poboček GLS se vám automaticky zobrazí při volbě dopravy Výdejní místa GLS. 

V den doručení vám dojde e-mail i sms, kurýr dojede v rozpětí 3 hodin a zavolá, že je na místě, nebo se blíží. Obdobně to funguje s doručením na pobočku, hned, jak bude vaše zásilka k vyzvednutí, dozvíte se to.   

Když předání napoprvé neklapne, zásilku jde případně přesměrovat na jinou adresu, domluvit si konkrétní den doručení, či uložení na výdejním místě. Doručují maximálně třikrát. 

Dobírku zaplatíte přímo kurýrovi hotově i kartou. Poznámka k dobírkám. Objednávka je závazná – pro mě i pro vás. Jestli se rozmyslíte, je to v pořádku, jen mi včas dejte vědět (e-mail, telefon do 12 hodin), ať objednávku neposílám zbytečně. Dopravci službu zaplatit musím, i když zásilku nepřevezmete a těch 128 korun umím utratit smyslupněji, třeba za tři obědy pro děti ve škole.  

Případně vám objednávku osobně a ráda předám (je to zdarma a po dohodě můžu teoreticky kdykoli). Adresa výdejního místa je na Praze 4Kovařovicova 1136/8, kousek od Budějovické, zastávka autobusu Na Strži nebo Ryšánka. 

Všiváčky posílám každý pracovní den, kurýr jezdí mezi 13-15 hodinou!

Hřebeny balím diskrétně, ze zásilky není zřejmý její obsah a odesílatel je Kateřina Boušová.

Jak můžete objednávku zaplatit?

1. kartou, nebo online převodem přes platební bránu Comgate

2. běžným bankovním převodem na ČÚ 2701425588/2010 Fio banka, VS je číslo objednávky

3. dobírkou (49 korun) při převzetí zásilky (hotově a i kartou)

4. hotově při osobním předání