Doprava a platba

Jak vám Kouzelný všiváček dopravím a za kolik?

Po 5 letech zkušeností s většinou dopravců jsem to zjednodušila. Vybrala jsem pro vás kurýra GLS! Doprava vyjde jen o desetikačku navíc oproti poště prioritně a Zásilkovně, přitom servis je nesrovnatelný. 

Za 75 korun GLS zásilku spolehlivě a rychle (druhý pracovní den) doručí kamkoli chcete - domů, do práce, k sousedům, nebo na výdejní místo (ParcelShop viz https://gls-group.eu/CZ/cs/seznam-parcelshopu). V den doručení vám dojde e-mail i sms, kurýr dojede v rozpětí 3 hodin a zavolá, že je na místě, nebo se blíží. Když předání neklapne, zásilku jde případně přesměrovat na jinou adresu (třeba na chatu), domluvit si konkrétní den doručení, či uložení na výdejním místě. Dobírku zaplatíte přímo kurýrovi hotově i kartou.  

Případně vám objednávku osobně a ráda předám na Pankráci (je to zdarma a po dohodě můžu teoreticky kdykoli). Adresa je Kovařovicova 1136/8, kousek od Budějovické, zastávka autobusu Na Strži nebo Ryšánka. 

Všiváčky posílám každý pracovní den, kurýr jezdí ve 13 hodin!

Balím diskrétně - žádné obří logo na bublinkové obálce nenajdete, jen v odesílateli je drobným písmem bezvsi.cz - jinak nelze. Jestli s tím máte velký problém, napište mi to do poznámky, začmárám.

Jak můžete objednávku zaplatit?

1. hotově při osobním předání, na fakturu vám dám i FIK:)

2. kartou, nebo online převodem přes platební bránu Comgate, zvládá to i Google Pay

3. běžným převodem

4. dobírkou (39 Kč/1,50 €) 

 

Ceny na BEZvší jsou uvedeny v Kč, vpravo nahoře jde měnu přepnout na € a v € pak ze Slovenska i zaplatit, klidně kartou.

Kupte si Kouzelný všiváček ještě dnes a vši budete mít pod kontrolou. Za jedny peníze už napořád!