Doprava a platba

Jak vám Kouzelný všiváček dopravím a za kolik?

Po letech zkušeností s většinou dopravců jsem to zjednodušila. Vybrala jsem pro vás kurýra GLS! Doprava vyjde jen o desetikačku navíc oproti poště prioritně a Zásilkovně, přitom servis kurýrní služby je nesrovnatelný. 

Za 75 korun GLS zásilku spolehlivě a rychle (druhý pracovní den při objednávce do oběda) doručí kamkoli potřebujete – domů, do práce, k sousedům, nebo na výdejní místo (seznam ParcelShopů GLS najdete tady https://gls-group.eu/CZ/cs/seznam-parcelshopu).

V den doručení vám dojde e-mail i sms, kurýr dojede v rozpětí 3 hodin a zavolá, že je na místě, nebo se blíží.

Když předání napoprvé neklapne, zásilku jde případně přesměrovat na jinou adresu, domluvit si konkrétní den doručení, či uložení na výdejním místě. Dobírku zaplatíte přímo kurýrovi hotově i kartou.  

Případně vám objednávku osobně a ráda předám na Pankráci (je to zdarma a po dohodě můžu teoreticky kdykoli). Adresa je Kovařovicova 1136/8, kousek od Budějovické, zastávka autobusu Na Strži nebo Ryšánka. 

Všiváčky posílám každý pracovní den, kurýr jezdí mezi 12-13 hodinou!

Hřebeny balím diskrétně - žádné obří logo na bublinkové obálce nenajdete, jen v odesílateli je drobným písmem BEZvší, jinak nelze. Jestli s tím máte velký problém, napište mi to do poznámky, začmárám.

Jak můžete objednávku zaplatit?

1. kartou, nebo online převodem přes platební bránu Comgate

2. běžným bankovním převodem 

3. dobírkou (39 Kč) 

4. hotově při osobním předání, na fakturu vám dám i FIK:)  

Na BEZvší lovíme vši i soubory cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.