Doprava a platba

Kouzelné všiváčky zasílám jako doporučenou zásilku prostřednictvím České pošty. Dobírky jsem kvůli příliš vysokému počtu vrácených zásilkek pozastavila na neurčito. Pokud nemáte možnost platbu zaslat převodem, kontaktujte mě, individuálně můžu udělat výjimku.

Vzhledem k tomu, že přijímám pouze platby převodem, e-shop www.bezvsi.cz nepodléhá evidenci EET a EET účtenku tak ode mně nedostanete :)

Zásilky odesílám každý pracovní den. Všiváčky zaplacené do cca 13:00 hodin ještě tentýž den odcházejí a zpravidla jsou doručené následující pracovní den. FIO banka, kterou pro BEZvsi.cz používám, platby připisuje obratem a není výjimkou, že v deset zadáte a v poledne už mám připsáno a hned odesílám. Případně mě kontaktujte, po dohodě pošlu i na základě potvrzení o zadání platby. V opravdu mimořádných případech se může odeslání o něco zdržet, zavazuji se však všiváček odeslat nejpozději do 3 dnů od připsání platby.

O odeslání obratem posílám zprávu e-mailem, 99 % všiváčků je doručeno hned následující pracovní den. Platbu je možné provést bankovním převodem, a to na účet 2000045005/2010 vedený u FIO banky, a.s. Banka přijímá i platby v eurech jako SEPA platby, takže případně umím všiváček poslat i na Slovensko za 99 korun (1 ks), či 134 Kč (2-3 ks) poštovného.

Kouzelný všiváček je pečlivě zabalený v bublinkové obálce a bez uvedení jména e-shopu. Nemusíte tak mít obavy, že vás pošťačka bude kvůli vším pomlouvat u sousedů :) Pokud na hřebenu náhodou najdete otisk prstu, pak vězte, že je našeho osmiletého syna, který mi pomáhá s balením, teda občas...