Vši svátků nedbají, takže Kouzelné všiváčky posílám každý pracovní den. Měly by dojít i ty odeslané 20. 12., ale dopravci jsou přetížení a doručení může váznout. Jestli hřeben potřebujete, s objednávkou moc neváhejte!

Doprava a platba

Osobní předání: zdarma. Adresa Milevská 1114/32, Praha 4. Paneláky přímo naproti hotelu Panorama, pak druhý žlutý vchod. Některé dny bývám k zastižení také v Anděl Media Centru (Mafra), Karla Engliše 519/11, Praha 5. Pokud je to u vás doma s vešmi akutní, ráda předám i o víkendu a svátcích, pokud jsme v Praze :) Kontaktujte mě a určitě se domluvíme
Platba: online kartou a převodem, nebo běžným převodem. Hotově zatím ne. Nemám, a momentálně ani nechci řešit EET.

Zásilkovna se mi osvědčila, doručuje hned následující pracovní den po podání. Nosím podle kurýra, časy se mění, aktuálně objednávky uzavírám kolem 13 hodin. Vybírat můžete z 2033 poboček v Česku i na Slovensku. Přes Zásilkovnu všiváček případně pošlu i na dobírku. Prosím vyzvednout!!!
Doprava Zásilkovna: na pobočky 59 korun v Česku, na Slovensko 90 korun
Platba: online kartou a převodem, běžným převodem, dobírkou (plus 39 korun)

Česká pošta má svoje mouchy, ale do druhého dne doručí 8 z 10 zásilek. Když hřeben stihnete objednat a zaplatit do plus minus 17 hodin v pracovním dni (v pátek do 15:00 hodin), odnesu ho na poštu hned a už zítra může být u vás.
Doprava Česká pošta: doporučená zásilka 50 korun (1 až 6 všiváčků), doporučený balíček (více než 6 kusů) 80 korun, na Slovensko 109 korun
Platba: online kartou a převodem, nebo běžným převodem

Uloženku jsem měsíc testovala a zklamala mě, hlavně délkou dodání zásilek (3 až 4 dny), ale i přístupem. Takže jsem ji zatím dala k ledu :)

Na Slovensko platba jen běžným převodem, ale rovnou v eurech a bez poplatků, mám totiž FIO banku :) Doprava Českou poštou nebo přes Zásilkovnu.

Kouzelný všiváček posílám diskrétně v bublinkové obálce a nikde není obřím písmem BEZvší. Pošťačka ani sousedka vás tak kvůli vším drbat nebudou:)

Koupit_hreben_na_vsi