Doprava a platba

Kouzelný všiváček můžete mít doma ještě dnes, když si pro něj sjedete na Pankrác. Hřeben(y) ráda předám teoreticky kdykoli mezi 8 až 20 hodinou. I o víkendu a svátcích, pokud jsme v Praze.
Osobní předání: zdarma. Adresa Milevská 1114/32, Praha 4. Paneláky přímo naproti hotelu Panorama, pak druhý žlutý vchod.
Platba: online kartou a převodem, nebo běžným převodem. Hotově zatím ne. Nemám, a momentálně ani nechci řešit EET.

Česká pošta a platba online je po osobním předání druhá nejrychlejší kombinace. Když hřeben stihnete objednat a zaplatit do 13 hodin, odnesu ho na poštu hned (pokud není sobota, neděle nebo svátek) a už zítra může být u vás. Opět za předpokladu, že je zítra pracovní den a pošta zásilky doručuje. Druhý den dojde 8 až 9 z 10 odeslaných zásilek (ověřené ze statistik za téměř 3 roky).
Doprava Česká pošta: doporučená zásilka 50 korun (1 až 6 všiváčků), doporučený balíček (více než 6 kusů) 80 korun, na Slovensko 109 korun
Platba: online kartou a převodem, nebo běžným převodem

Zásilkovna se mi osvědčila, doručuje hned na následující pracovní den po podání. Vybírat můžete z 1648 poboček v Českua na Slovensku. Přes Zásilkovnu všiváček případně pošlu i na dobírku.
Doprava Zásilkovna: na pobočky 59 korun v Česku, na Slovensko 90 korun
Platba: online kartou a převodem, běžným převodem, dobírkou (plus 39 korun)

Uloženku jsem měsíc testovala a zklamala mě, hlavně délkou dodání zásilek (3 až 4 dny), ale i přístupem. Takže jsem ji zatím dala k ledu :)

Na Slovensko platba jen běžným převodem. Doprava Českou poštou nebo přes Zásilkovnu.

Kouzelný všiváček posílám diskrétně v bublinkové obálce a nikde není obřím písmem BEZvší. Pošťačka ani sousedka vás tak kvůli vším drbat nebudou:)

Koupit_hreben_na_vsi