Všiváčky mám skladem a budu ráda, když mě nákupem podpoříte právě teď. Dopravci jezdí! Jen Zásilkovna má o něco méně otevřených poboček. Česká pošta jede doporučené zásilky normálně, jen možná hodí do schránky místo osobního předání - hřebeny se vlezou, s kondicionéry a šampony už ne. Dobírky jsem pozastavila, Zásilkovna stejně momentálně bere jen karty. Děkuji!

Tiskové materiály ke stažení

Stáhněte si tiskové materiály ke Kouzelnému všiváčku: leták, plakát, návod, seznam na hromadnou objednávku nebo pracovní list.

Když se vám Kouzelný všiváček osvědčí, dejte o něm vědět i ostatním rodičům i pedagogům. Vezměte letáky a plakáty do vaší školy, školky nebo na kroužek a budete vši řešit méně často! V dětských kolektivech, kde rodiče na odvšivení používají Kouzelný všiváček výskyt vší rapidně klesá. Děti se do kolektivu vrací s čistou hlavou nejen bez vší, ale i bez hnid a pedikulózu mezi sebou dál nešíří.

Kupte si Kouzelný všiváček ještě dnes a vši budete mít pod kontrolou. Za jedny peníze už napořád! Hřeben skvěle funguje i na prevenci.

Kouzelny_vsivacek_letakA6_web1

BEZvsi_plakatA5_web

BEZvsi_pribalak_web

BEZvsi_spolecna_objednavka

BEZvsi_pracovni_list