Kde koupit Kouzelný všiváček

Kouzelný všiváček je jen jeden. Patentovaný hřeben na vši Nit Free Terminator má zuby v rukojeti navařené v přesné rozteči (a nehnou se ani po letech používání), mikrospirály jsou funkční a promyšlené, všivák je prakticky nesmrtelný. Čínské padělky neberte, nevyplatí se. Na první pohled možná vypadají podobně jakože je to mikrospirálový všiváček, ale jsou úplně jiné kvality co se týká materiálu, zpracování a hlavně účinnosti. Vyzkoušela jsem za vás a ta ušetřená stovka za to fakt nestojí.

Všiváčky pro vás dovážím z Argentiny, přímo od autora patentu kouzelných mikrospirál Jorge Burchakchi. bez...vší je současně výhradním distributorem Kouzelných všiváčků (Nit Free Terminator) pro Českou republiku a Slovensko.

Ten správný hřeben na vši koupíte na www.bezvsi.cz včetně pětileté záruky a všivého know-how mámy tří dětí i stovek rodičů, se kterými jsem za osm let provozu e-shopu téma „Jak se zbavit vší“ stihla probrat.

Můžu zaručit, že originály nabízí také:

- Pleva.cz, e-shop s léčivými včelími produkty a můj dodavatel kondicionéru (https://www.pleva.cz/

- Radost Vlašim, Prodejna zdravé výživy, Žižkovo nám. 135, 258 01 Vlašim

- Lékárna Mánesova, Jablonec nad Nisou (https://lekarnamanesova.cz/

- Liri.cz (https://www.liri.cz/

- Mimibox (https://www.mimibox.cz/)  

- NetoxickaDomacnost.cz (https://www.netoxickadomacnost.cz/

- Funny Sassy - síť dětských kadeřnických salónů v Praze (https://funnysassy.cz/) a jejich e-shop (https://www.originalsprout.eu/odstranenivsi/)

- síť drogerií Rossmann (https://www.rossmann.cz/prodejny)