Všiváčky mám skladem a budu ráda, když mě nákupem podpoříte právě teď. Dopravci jezdí! Jen Zásilkovna má o něco méně otevřených poboček. Česká pošta jede doporučené zásilky normálně, jen možná hodí do schránky místo osobního předání - hřebeny se vlezou, s kondicionéry a šampony už ne. Dobírky jsem pozastavila, Zásilkovna stejně momentálně bere jen karty. Děkuji!

Kde koupit Kouzelný všiváček

Kouzelný všiváček je jen jeden. Čínské padělky neberte, nevyplatí se.

Všiváčky pro vás dovážím z Argentiny, přímo od autora patentu kouzelných mikrospirál Jorge Burchakchi. BEZvší je současně výhradním distributorem pro Českou republiku a Slovensko.

Ten správný hřeben na vši koupíte přímo na www.bezvsi.cz včetně plátěného pytlíčku zdarma, tříleté záruky a všivého know-how mámy tří dětí i stovek rodičů, se kterými jsem za čtyři roky provozu e-shopu téma „Jak se zbavit vší“ stihla probrat.

Můžu zaručit, že originály v e-shopech nabízí také:

- Zdraví bez chemie (https://www.zdravibezchemie.cz/e-shop/repelenty/600-kouzelny-vsivacek-hrebinek-na-vsi-nit-free-terminator.html) , osobní odběr v Horních Počernicích zdarma

V kamenných prodejnách seženete Kouzelný všiváček v síti drogerií Rossmann (https://www.rossmann.cz/prodejny) a také v lékárně U Sv. Václava ve Staré Boleslavi.