Můj příběh

Můj oříšek pro Popelku. Kouzelný všiváček mi do života vstoupil náhodou, stejně jako Popelce princ a ty tři lískáče :) a taky změnil všechno.

Po roce marného boje proti vším v naší pětičlenné rodině, kdy jsem na likvidaci vší vyzkoušela snad všechno, utratila tisíce korun za šampony na vši, strávila odvšivováním a desinfekcí domácnosti mnoho hodin, jsme se těch potvor pořád nemohli zbavit. Byla jsem už zoufalá a vši mě štvaly jako nic jiného.

Pak přišel bod zlomu. Nezávisle na sobě mi dvě kamarádky žijící v zahraničí doporučily Nit Free Terminator, já mu říkám Kouzelný všiváček. Jsem typ „hurá akce“, takže jsem ho hned objednala. Můj první byl z Amazonu za skoro pětistovku a osvědčil se natolik, že jsem se začala pídit, jak ho dostat do České republiky k dalším rodičům. Povedlo se, je ze mě podnikatelka na mateřské a nově i výhradní dovozce tohohle odvšivovacího kouzla.

Dva roky jsme doma prakticky bez vší. S všivákem zvládnu akutní odvšivení, prevenci i kontrolu. Jedu úplně bez šamponů z lékárny a chemie, vši i hnidy mám kompletně na háku a v peněžence o pár tisíc korun ročně navíc. Takový malý zázrak, že konečně něco na vši a hnidy funguje a pomáhá nejen mně, ale i tisícovkám dalších rodin. Když čtu recenze rodičů, kteří už ho také mají doma, občas musím zamáčknout slzu. Vyzkoušejte Kouzelný všiváček také. Slibuji, že ty tři stovky nemůžete investovat líp.

Káča Boušová
kaca@bezvsi.cz
mobil: 777 325 925
https://www.fb.com/bezvsi

22540162_1926973364219644_6067869184999436814_n_1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.