Můj příběh

Vši nejstarší syn poprvé donesl až v první třídě. Myslela jsem, že koupím nějaký šampon proti vším a bude to vyřešené. Omyl, nezabíralo nic. Na likvidaci vší a hnid jsem vyzkoušela ty nejlepší (rozuměj nejdražší) přípravky na vši i babské rady, jak se vší zbavit. Pět hlav jsme šamponovali a vyčesávali pořád dokola. Hodiny jsem dětem nehty stahovala hnidy, prala, smýčila byt a vyšilovala pokaždé, když jsem ve vlasech našla novou veš nebo hnidu.

Jak se zbavit vší a hnid jsem řešila přes rok. Pak mi kamarádka vdaná do zahraničí doporučila hřeben Nit Free Terminator, já mu říkám Kouzelný všiváček. Moc jsem tomu nevěřila, ale co už. Můj první byl z Amazonu skoro za pětistovku. Když jsem ho na vyčesání vší a hnid vyzkoušela, málem jsem omdlela. Zázrak. Proč se tohle v Česku taky neprodává?!

Dál už tenhle příběh znáte, e-shop www.bezvsi.cz s kouzelným hřebenem jsem úspěšně spustila, jede třetím rokem. Hřebeny dovážím z Argentiny, jediný originál přímo od autora patentu kouzelných mikrospirál Jorge Burchakchi. Od března 2018 jsem výhradním distributorem kouzelných hřebenů pro Českou republiku a Slovensko.

A u nás doma jsme dva roky prakticky bez vší. Je mi úplně jedno, zda a kdy děti vši zase donesou, prostě je z vlasů i s vajíčky (hnidami) vyčešu ještě ten den. Všivák boduje nejen u nás, ale nadchne 98 ze 100 rodičů, kteří ho vyzkouší.

Káča Boušová, BEZvší
(hrdá máma tří dětí a ostřílená "všivoložka")

BEZvsi_muj_pribeh_1

 

CHCI2