Kouzelný všiváček 6 ks pro třídu + vyčeše vši i hnidy bez chemie + plátěné pytlíčky ZDARMA

Kouzelny vsivacek BEZvsi 6ks
2 094 Kč –14 %

Vyžeňte vši ze třídy!

Většina výrobců šamponů na vši tvrdí, že jejich přípravek na hnidy zabere, ale pravda to není. A fungovat to ani nemůže. Silikonové oleje (obvykle je účinná látka dimethicon) totiž pracují tak, že vším ucpou vzdušnice (dýchací otvory) a zadusí je.  

Hnidy vzdušnice nemají, dýchají povrchem a velmi pomalu: olejem by musely být obaleny mnoho dní, aby odumřely. To se při odvšivení šamponem neděje, vysvětluje Oleg Ditrich z Parazitologického ústavu.

Živé hnidy (vajíčka vší) tak i po pečlivém ošetření šamponem ve vlasech zůstanou a děti si pedikulózu mezi sebou předávají pořád dokola. Hnidy se navíc nevylíhnou všechny najednou, ale postupně tak, jak je veš nakladla. A to je přesně důvod, proč jsou školy a školky pořád plné vší.

Jestli jste na tom ve vaší třídě stejně, domluvte se s rodiči spolužáků (nebo třídní učitelkou) a kupte si Kouzelné všiváčky společně za super cenu 279 korun kus a vši nebudete muset řešit tak často. Čím víc rodičů tenhle hřeben používá, tím míň vší je v kolektivu. Děti odvšivené Kouzelným všiváčkem se do škol(k)y vrací opravdu s čistou hlavou - nejen bez vší, ale hlavně i bez hnid!


1 794 Kč
Můžeme doručit do:
11.8.2020
Skladem

Popis produktu není dostupný

Jméno značky: Nit Free Terminator
Kategorie: Hřeben na vši a hnidy
Záruka: 3 roky
Výrobce: Nit Free Terminator

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: