Vši svátků nedbají, takže Kouzelné všiváčky posílám každý pracovní den. Měly by dojít i ty odeslané 20. 12., ale dopravci jsou přetížení a doručení může váznout. Jestli hřeben potřebujete, s objednávkou moc neváhejte!

Voskovaný sáček na svačinu

119 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.12.2018
Kategorie: Voskovaný sáček na svačinu
Záruka: 2 roky
Výrobce: BEZvší

Voskovaný sáček (u nás prostě voskáč) nahradí nekonečno mikrotenových sáčků. Nakrájená jablka, hrušky, okurky, mrkve, papriky, ale i koláč nebo bonbony v tomhle pytlíčku neopatlají zbytek svačiny a taky neoschnou. Vleze se i rohlík, nebo chleba překrojený na půlku. Dětem se s pytlíčky pracuje daleko líp než s voskovanými ubrousky - nic nevypadne, jen vyndají, na co mají chuť, a co nesní, zase do sáčku snadno vrátí. Já vkládám do velké svačinové kapsy od MagsBags. Voskáč navíc krásně voní :) Vybraný vzor mi prosím napište do poznámky k objednávce - drobné puntíky už nejsou, ostatní motivy ještě více kusů.

Rozměr tak akorát na ovozel k svačině - 17x13 cm, 100% bavlna, zavoskovaná nezávadným a antibakteriálním 100% včelím voskem v ZaVoskováno (zásobuje třeba obchody Bezobalu). Ke každému pytlíčku navíc svítivě oranžová pruženka pro perfekcionisty, ale úplně stačí pytlík jen nahoře zahnout. Po použití (zašpinění) sáček jen vypláchnete vlažnou vodou. Pozor, když bude moc horká (nad 62 °C), vosk se roztaví. Žádná pračka, saponát ani drhnutí! Při šetrném zacházení voskáč vydrží povoskovaný rok, trochu se opracuje, ale nepraská a funguje pořád stejně skvěle. Vybraný vzor mi prosím napište do poznámky k objednávce, od každého mám jen pár kousků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: