Voskovaný sáček na svačinu

119 Kč
Momentálně nedostupné

Další skvělá vychytávka pro rodiče, kterou u nás doma používáme na svačiny už přes rok. Přibalte si voskáče ke Kouzelnému všiváčku.

Kategorie: Další vychytávky mámy tří dětí
Záruka: 2 roky
Výrobce: BEZvší

Voskovaný sáček (u nás prostě voskáč) nahradí nekonečno mikrotenových sáčků. Nakrájená jablka, hrušky, okurky, mrkve, papriky, ale i koláč nebo bonbony v tomhle pytlíčku neopatlají zbytek svačiny a taky neoschnou. Vleze se i rohlík, nebo chleba překrojený na půlku. Dětem se s pytlíčky pracuje daleko líp než s voskovanými ubrousky - nic nevypadne, jen vyndají, na co mají chuť, a co nesní, zase do sáčku snadno vrátí. Já vkládám do velké svačinové kapsy od MagsBags. Voskáč navíc krásně voní :) Aktuálně jsou voskáče vyprodané, nové budou koncem února. 

Rozměr tak akorát na ovozel k svačině - 17x13 cm, 100% bavlna, zavoskovaná nezávadným a antibakteriálním 100% včelím voskem v ZaVoskováno (zásobuje třeba obchody Bezobalu). Ke každému pytlíčku navíc svítivě oranžová pruženka pro perfekcionisty, ale úplně stačí pytlík jen nahoře zahnout. Po použití (zašpinění) sáček jen vypláchnete vlažnou vodou. Pozor, když bude moc horká (nad 62 °C), vosk se roztaví. Žádná pračka, saponát ani drhnutí! Při šetrném zacházení voskáč vydrží povoskovaný rok, trochu se opracuje, ale nepraská a funguje pořád stejně skvěle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: